دومین دورۀ آنلاین ساخت پادکست

علی رضایی نیا
350 هزار تومان (با تخفیف 30%: 245 هزار تومان)
ثبت نام به اتمام رسیده است

+ دوهفته پشتیبانی و رفع اشکال

با شرکت در این دوره می‌توانید تا دو هفته تولیدات خود را برای استاد ارسال کرده و برای اصلاح آنها راهنمایی بگیرید. همچنین در یک گروه آنلاین با استاد در تماس خواهید بود تا هر سوال یا ابهامی دربارۀ مراحل کار را مطرح کنید و پاسخ بگیرید.

پادکست چیست؟

پادکست‌ها برنامه‌های صوتی -مثل یک برنامه رادیویی- هستند. تو پادکستت را روی اینترنت می‌گذاری و هر کس می‌تواند هر زمانی که دلش می‌خواهد آن را گوش دهد. روز به روز تعداد پادکست‌ها و مخاطبان پادکست زیادتر می‌شود. اپلیکیشن‌های متعددی برای گوش دادن به پادکست‌ وجود دارند که می‌توانی از طریق آنها صدایت را با میلیون‌ها نفر به اشتراک بگذاری.

در این دوره چه می‌آموزیم؟

ما در این دوره تمرین می‌کنیم که چه طور یک پادکست جذاب و حرفه‌ای بسازیم. یاد می‌گیریم که حتی اگر میکروفون و تجهیزات ضبط حرفه‌ای نداریم، چطور با یک گوشی موبایل، صدای قابل قبولی ضبط کنیم . همچنین با مراحل طراحی محتوایی و شکلی پادکست و نکاتی که باید برای انتشار آن بدانیم، آشنا می‌شویم.

در این دوره می‌آموزیم که چگونه فقط با یک گوشی هوشمند، یک پادکست بسازیم و منتشر کنیم. نرم‌افزاری که برای کار با صدا استفاده می‌کنیم Adobe Audition (از نرم‌افزارهای حرفه‌ای ضبط، ویرایش و میکس و مسترینگ صدا) است. از این نرم‌افزار برای پالایش صداهای ضبط‌شده، بهبود صدا با استفاده از افکت‌ها، میکس صدای گوینده با موسیقی‌ها و جلوه‌های صوتی، و مسترینگ پادکست استفاده خواهیم کرد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

  1. علاقه‌مندان به تولید پادکست
  2. کسانی که می‌خواهند کتاب صوتی تولید کنند
  3. تولیدکنندگان کلیپ و ویدیو که می‌خواهند NARRATION و صداگذاری‌های کلیپ شان حرفه‌ای‌تر باشد
  4. سخنرانان، مدرسان، فعالان رسانه‌ای و هرکس که صدایی برای شنیده شدن دارد
فهرست