اولین دوره آموزش آنلاین مقاله نویسی برگزار می شود

یکی از مهارت‌های مهم برای هر دانشجو و مدرس و پژوهشگر که امروزه از نان شب هم واجب‌تر است، مقاله‌نویسی است. در بسیاری از دانشگاه ها، دانشجو حتما باید از پایان نامه‌اش مقاله ای را استخراج کند و از نشریه‌ای پذیرش بگیرد، داشتن مقاله در رزومه، از عوامل بسیار اثرگذار بر قبولی در مصاحبة دکتری است، یکی از راه‌های ارتقای جایگاه مدرسان دانشگاه، انتشار مقالات است، شرکت در همایش‌ها و سمینارهای علمی و بهره مندی از مزایا و امکانات آنها تا حد زیادی به مهارت ما در مقاله‌نویسی بستگی دارد.

در این راستا معاونت آموزش‌های مجازی مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه ادیان و مذاهب اولین دوره آموزش آنلاین مقاله نویسی با سرفصل‌های انواع و ارکان مقاله،‌ نحوه نگارش مقدمه مقاله، نحوه نگارش بدنه مقاله،‌ نحوه نگارش نتیجه‌گیری مقاله، نحوه نگارش چکیده، کلید واژه‌هاو عناوین و نحوه استناددهی و آشنایی با نرم‌افزارهای آن برگزار می‌کند.

در این دوره اصول و تکنیک های مهارتی مقاله نویسی در سطح عمومی آموزش داده می شود تا هیبت غول مقاله‌نویسی برای شرکت‌کنندگان شکسته شوند و بتوانند گام‌های استواری در مقاله‌نویسی بردارند.

این دوره با استفاده از بستر اینترنت و آموزش آنلاین در ۶ جلسه آموزشی با تدریس استاد محمدرضا آتشین‌صدف مدرس دوره‌های نویسندگی و روش تحقیق از 12 بهمن‌ماه ۱۳۹۸ اجرا خواهد شد.

از مزیت‌های این دوره ارائه گواهی شرکت در دوره، ‌برگزاری در ساعات شبانه، عمومی بودن و نیز برگزاری به صورت مجازی است.

مهلت ثبت‌نام این دوره‌ها با 45 درصد تخفیف ویژه تا ۱۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ از طریق سایت eadyan.ir امکان‌پذیر است.

جهت اطلاعات بیشتر به کانال معاونت فضای مجازی در پیام‌رسان ایتا و تلگرام به آدرس adyanonline@ مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۰۹۳۰۸۹۴۴۰۶۵ و ۰۹۱۰۲۸۳۶۱۳۷ تماس حاصل نمایید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست